top of page

NoCoWeb Group

Public·43 members

Discord Bildirim Sesi

Mesaj bildirimleri, gerçekten insanı sunuculardan soğutan ve çıkmaya zorlayan bir konu olabiliyor. Özellikle aktif gruplarda yaşanan mesajlaşma diyalogları gerçekten kullanıcı yoruyor desek hiç de hatalı olmaz. Aslında bu sorunu gidermek için de Discord geliştiricileri biz kullanıcılara olanak sağlıyor diyebiliriz. Peki, nasıl olacak da bu konuyu çözebileceğiz. Buyurun önemli iki yolu da anlatalım.

Discord Bildirim Sesi

Uygulama gerçekten çok çeşitli ayarlamalara ve özelleştirmelere sahip. Bu sayede programı dilediğimiz bildirim ayarlarıyla kullanabiliyoruz. Gelin nasıl yapılacağını da basitçe açıklayalım.

Bu içeriğimizle birlikte Discord bildirim sesi kapatma işlemini siz okurlarımızla paylaşmaya çalıştık. Umarız işinize yarayan bir içerik olmuştur. İyi oyunlar, keyifli vakitler dileriz.

Discordda görünmezken bence bildirim gelmemeli ya da görünmez seçeneğinin iki tane modu olmalı birincisinde bildirim alacağız ama diğer modda bildirim alamayacağız böyle daha iyi olmalı bence bildirim sesi rahatsız ediyor. Lütfen bunu düzeltin görünmez moddayken bildirim sesinin gelmesini isteniyorum

Discord telefon numarası doğrulama talebimi kabul etmiyor. Sebebi ise numaramın başka bir hesaba ait olması. Ancak böyle bir durum olmadı. Sebebini bulamadım ve gördüğüm kadarıyla da discord kimseye yardımcı olmaya çalışmıyor. Lütfen birisi yardım etsin.

Telefondan discordda herhangi bir ses kanalına girdiğimde önce rtc bağlanıyor sonrada hat yok hatası alıyorum. Bunun nedeni nedir acaba bir çok yerden araştırdım fakat telefonda bu konuya çözüm bulamadım lütfen bilen biri varsa yazsın çok ihtiyacım var.

Selam Bu sabah 05.00 civarlarında sebepsiz yere discord hesabım devre dışı bırakılmış Sunucumun Tacım Gitti Hesabımın açılmasını istiyorum hiçbir kuralı İhlal etmedim Bu 2 kez oluyor geçende yaş doğrulaması istemişti Madem kapatacaksınız sebepsiz yere hesapları Nitro almayalım

Çevrimiçi oyunlarda arkadaşlarla sesli iletişimi sağlıyor olsa da bazen Discord bildirim sesi kapatma durumunda kalınabiliyor. Çevrimiçi oyunlarda en sık tercih edilen programlardan birisi olarak Discord karşımıza çıkar. Genel olarak sesli iletişim daha iyi sağlandığı için tercih edilmektedir.

Discord bildirim sesi kapatma konusu oyuncular tarafından merak edilen bir durumdur. Bazen mesaj bildirim cidden insanı sunuculardan çıkmaya zorlayan ve soğutan bir konu olabilmektedir. Aktif gruplarda mesajlaşma yoğunluğu kullanıcıları bazen yorabilmektedir. İşte bu sorunu gidermek de gayet basittir. Discord geliştiricileri sunucuda gelebilecek tüm bildirimleri engellemenin yolunu sunabilmektedir; sunucuyu susturmanız gerekir.

Discord, kullanıcılarına çok çeşitli ayarlar ve özelleştirmeler sunabilmektedir. Bu sayede programda dilediğiniz bildirim ayarlarını da kullanabilirsiniz. Basitçe bildirim ayarlarını nasıl yapabileceğinize bakalım:

Gerekirse, genellikle geçici olan önemli viki çapında duyurular hizmetliler tarafından site bildirimi aracılığıyla gönderilebilir. Site bildirimine içerik eklemek, kullanıcı tarafından reddedilene kadar, onları görüntüleyen herkes için tüm wiki sayfalarının üstünde görünecek, reddedilebilir bir bildirim oluşturur. Bir site bildirimi artık gerekli olmadığında, tek bir kısa çizgi (-) olan varsayılan içeriğine döndürülerek devre dışı bırakılmalıdır. 041b061a72

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page